Obchodník / obchodní zástupce - STROJÍRENSTVÍ
emeco s.r.o.
Nový Jičín, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme obchodníka / obchodního zástupce pro oblast strojírenství. (průmyslové pohony, převodovkové skříně, atd.; pro malosériovou výrobu).

Nástup do kmene firmy. Náplň práce - péče o stávající klientelu a rozvoj jejich obchodních příležitostí a požadavků - vytváření obchodních a marketingových strategií pro vyhledávání nových obchodních příležitostí - aktivní vyhledávání nových zákazníků - obchodní vyjednávání - spolupráce s dalšími odděleními při plánování a kalkulací zakázek (nebudete na to sami!) Požadujeme : - SŠ nebo VŠ vzdělání - praxe na pozici obchodníka - komunikativní anglický jazky (nejlépe B2) + další jazyk výhodou - technické vzdělání výhodou (obor strojírenství) Nabízíme : - pevný plat + procenta z uzavřených zakázek - možnost platového i kariérního růstu - stravenky - 25 dní dovolené - sick days - 7,5 h / pracovní doba + možnost home office - penzijní připojištěníVzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolské, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost