Operátor callcentra - práce z domova JEN PRO SLOVENSKY MLUVÍCÍ
STREEWVIEW CZECH s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

DO TÝMU HLEDÁME OPERÁTORA NA PASIVNÍ LINKU (jen slovensky mluvící) Jsi samostatný a chceš pracovat z domova? CO BUDE TVÝM POSLÁNÍM?

 • Budeš telefonicky komunikovat se zákazníky - Prezentace nabízených služeb - Práce v interním CRM systému - Základní práce s PC - Pracovní doba Po - Pá 8 : 00 - 16 : 00 - Výplata každý týden Požadujeme : - výborné komunikační dovednosti - slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího - schopnost naslouchat potřebám našich klientů - optimismus a schopnost aktivně řešit svěřené úkoly - znalost práce na PC - spolehlivost, proaktivní přístup - vhodné jenom pro slovensky mluvících Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyučení, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Práce na ŽL, Brigády
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost