STRÁŽNÝ/Á
Mark2 Corporation Czech a.s.
Liberec
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : OC Plaza, Palachova 1404 / 2, Liberec Náplň práce : - Chránit majetek klienta.- Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje.

 • Pracovat v obchodním centru.- Komunikovat s návštěvníky, i se zaměstnanci. Požadavky : - Trestní bezúhonnost.- Zkoušku profesní kvalifikace Strážný (ochota si zkoušku doplnit) Nabízíme : -
 • Peníze u nás můžete dostat týdně.- Stabilita je důležitá, a tak vám hned do začátku nabízíme práci napořád - tedy pracovní poměr na dobu neurčitou.

 • Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.- Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici.
 • Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- KčHlásit se předem telefonicky nebo emailem.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost