strojník
Elmoz Czech, s.r.o.
Stráž nad Nežárkou, Czech Republic
před 17 hodinami
source : Hitprace

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFNICKYRozšiřujeme tým strojníků na nové pobočče ve Stráži nad Nežárkou.Náplň práce : obsluha stavebních strojů na stavbách v oblasti elektromontáží a výstavby energetických staveb.

Práce především v Jihočeské kraji.Požadujeme : strojnický průkaz na kolový nebo pásový bagr nebo jeřábnický průkaz, ŘP sk.

B,C,E, Nabízíme : HPP, zaučení, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity, profesní rozvoj.

Nástup je možný dle dohody. Pracoviště : Stráž nad NežárkouBližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel. : 770 155 598.

Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese : personalni elmoz-czech.cz.Nabízíme : Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, permanentky na sport i kulturu atd.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost