Pracovník/ce ostrahy vrátnice
DIOL družstvo
Olšany, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Osobní kontakt po předchozí domluvě; Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Družstvo invalidů s 65-ti letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy vrátnice pro pracoviště v Olšanech u Šumperka.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost.

Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup do zaměstnání možný ihned nebo dohodou.

Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na pracovní poměr. Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 20 - 30 hod.

týdně. Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši 100,- Kč / hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Prac. doba PO-NE 6-18.00, 18-6.00. Kontakt : pro sjednání osobní schůzky prosím volejte pouze v pracovní dny od 8 do 15 hodin personální oddělení firmy na tel.

731 843 245 - paní Koutná nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost