Montéři
Elektroline a.s.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace
 • MÍSTO VÝKONU PRÁCE : K Ládví 1805 / 20, 184 00 Praha 8 (výjezdy na služební cesty, viz níže)PRVNÍ KONTAKT telefonicky nebo e-mailem ;
 • Kontaktní osoba : Hrušková Lenka, tel. : 284 086 381, e-mail : lhruskova elektroline.cz (lze sjednat i osobní kontakt)UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Do týmu montáží trakčního vedení přijmeme šikovného pracovníka / pracovnici na pozici MONTÉŘI.

  Hledáme kolegy / kolegyně, kteří se nebudou bát učit se novým věcem, budou rádi pracovat venku a nebude jim vadit práce ve výškách, ani v noci.

  Tým pracuje na železnici v různých částech České republiky a druhý tým na MHD v ČR i zahraničí. Pracuje se na dekády (10 dnů na montáži, poté 4 dny doma).

  Práce je různorodá a zajímavá; jedná se o práci s pružnou pracovní dobou, i v nočním provozu.Nástup možný ihned.ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafetérie, jazykové kurzy, příplatek na PP a / nebo ŽP

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost