BARMAN / BARMANKA
Alcohol Exclusive s.r.o.
Prostějov
před 14 hodinami
source : Hitprace

Životopisy zasílat na email : obchod alcoholexclusive.czPracoviště : TOWER Cafe & Cocktail bar, Školní 4453 / 49, Prostějov 796 01.

Pracovní doba : Pracovní doba : neděle volno, následně pondělí, úterý, středa, čtvrtek od 9 : 00-21 : 00, pátek a sobota od 14 : 00 do 02 : 00), poté týden volno.

Hledáme pracovitého a spolehlivého zaměstnance na práci za barem, příprava koktejlů, kávy, limonád, servis cukrářských výrobků, obsluha výčepu.

Vše zaučíme, praxe není podmínkou, ale výhodou. Požadujeme : Příjemné vystupování a komunikativnost se zákazníky, samostatnost, kreativitu, pečlivost, rychlost, základní znalost anglického jazyka, pozitivní přístup a ochotu vzdělávat se a růst společně s naším barem, vstřícnost a ambici věnovat se práci v gastru dlouhodobě a udržování čistého pracovního prostředí.

Nabízíme : Stabilní zázemí společnosti, příjemné prostředí, bonusy za vyšší tržby, sleva na náš veškerý sortiment, volné neděle

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost