Montážní pracovnice - královéhradecko
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Přijmeme nové zaměstnance do výroby v oblasti automotive.

HPP STABILNÍ ZAMSTNÁNÍ MOŽNOST TÝDENNÍCH ZÁLOH SVOZY ZDARMA NÁBOROVÝ BONUS 5000 Kč STRAVENKY DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ a další..

Náplň práce : - jednoduchá manuální práce ve výrobě - montáž lehkých drobných dílů - práce v tichém čistém prostředí - 3 směnný provoz Nabízíme : -

HPP dlouhodobé uplatnění silné zázemí rodinné prostředí - adekvátní finanční ohodnocení - náborový bonus 5000 Kč - dotované závodní stravování -

stravenky - 25 dnů dovolené - 13.

mzda - firemní vzdělávání možnost kariérního postupu - svozové autobusy z těchto lokalit : Rychnov Nad Kněžnou Lupenice Vamberk Doudleby nad Orlicí Kostelec nad Orlicí Týniště Nad Orlicí Požadujeme : -

manuální zručnost - spolehlivost pečlivost - zkušenosti z oblasti automotive velkou výhodou ne podmínkou Vzdělání : vyučení, základní, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek