Strojník - řidič kolového manipulátoru a traktobagru
ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
Chabařovice, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Smetanova 683, Chabařovice, 40317
  • Přidáno : 30.8.2018
  • Obsluha zemních a příbuzných strojů :

    Místo výkonu práce : Smetanova 683, 403 17 Chabařovice.

    Pracovní náplň : obsluha strojů - čelní kolové teleskopické manipulátory (nakladače) MERLO, NewHolland, traktorbagr zn. Volvo BL 71, drobné opravy a pravidelná údržba strojů.

    Požadujeme : ukončené min. SOU - technického směru, ŘP sk. B, C - podmínkou, E - výhodou,minimálně praxe 3 roky s obsluhou podobných strojů, profesní průkaz, strojní průkaz,časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, bydliště v ÚL a v blízkém okolí.

    Nabízíme : zaměstnání na HPP na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, včetně odměn, stabilitu a zázemí společnosti, nástup možný ihned, místo výkonu práce Chabařovice a region Ústí nad Labem při externích zakázkách, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, příspěvek na stravování, Sick Days, náborový příspěvek, vzdělávací kurzy a školení, jazykové kurzy, firemní akce aj.

    Kontakt : mailem zaslat životopis, foto, reference na prace zdemar.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)