logistik
MAGNETON a.s.
Kroměříž, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Kroměříž- Náplň práce : Aktivní komunikace se zákazníky (osobně, telefonicky, e-mailem), Zpracování logistických dat, Každodenní práce s firemním systémem, Každodenní práce s Microsoft Excel, Zpracování a předávání informací napříč firmou- Požadavky : SŠ vzdělání, Pozice vhodná i pro absolventy, Angličtina slovem i písmem, Znalost Microsoft Excel, Dobré komunikační schopnosti, Zodpovědnost, Preciznost, Loajálnost- Výhodou : Praxe v oboru automotive, Ekonomické nebo technické vzdělání, Ruský jazyk či jakýkoliv jiný, Řidičský průkaz skupiny B- Společnost nabízí : HM + bonusy, odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů (plat 20 - 25 tis.

Kč), 25 dnů dovolené, služební telefon / notebook, nárok na 13. plat (dle hospodářských výsledků firmy), příspěvek na penzijní připojištění, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (se štědrým příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program, atraktivní pracovní doba a přátelský kolektiv- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8 : 00-14 : 00 hod.

příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail : personal magneton.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost