Hlavní účetní
Personal Náchod - PhDr. Zdeňka Honzů
Česká Skalice
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Komplexní vedení účetnictví města + sestavování uzávěrek. Vypracování předepsaných účetních výkazů. Kontrola formálních náležitostí dokladů.

Majetková evidence HM. Časové rozlišení investičních a neinvestičních transferů. Vedení evidence DPH a vyhotovení měsíčních daňových přiznání k DPH.

Plnění úkolů vyplývajících z usnesení zastupitelstva a rady města.Požadujeme : - min. SŠ, nejlépe ekonomického směru a praxe v oboru - praxe na pozici hlavní účetní min.

1 rok - orientace v právních předpisech týkajících se samosprávy a státní správy - znalosti odpovídajících zákonů / daňové, účetní a další / - dobré komunikační a organizační schopnosti - práce na PC - pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost - operativnost při uplatňování nových právních předpisůNabízíme : - PP na dobu neurčitou - pružná pracovní doba - platové podmínky dle zákona - nástup 1.

1.2021 - předání agendy a zapracováníVzdělání : vysokoškolské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost