C# DEVELOPER CHYTRÝCH ŘEŠENÍ
AC Jobs
Brno
před 40 dny

Jsi fandou smart technologií, umíš programovat v .NET a C# a chtěl by ses podílet na podobě měst budoucnosti? Tak neváhej a odpověz! C# DEVELOPER CHYTRÝCH ŘEŠENÍ

Pracovní náplň

  • Určování požadavků v konzultaci s product ownerem
  • Možnost ovlivnit budoucí směřování vývoje
  • Implementace a testování nových řešení
  • Nasazování novinek do každodenního života
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT nebo příbuzných oborech
  • Praxi ve vývoji v .NET a C#
  • Zájem o nové technologie
  • Ochotu k občasným zahraničním cestám
  • Anglický jazyk - středně pokročilý
  • Co nabízíme?

  • Příležitost vývoje celosvětově unikátního systému
  • Kvalitativně odpovídající HW a SW
  • Minimum administrativy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pět týdnů dovolené a 3 sick day
  • Různorodá profesní školení
  • Požádat