Kalič
DAKO-CZ, a.s.
Třemošnice
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : DAKO-CZ, a.s., Josefa Daňka č.p. 1956, TřemošniceNáplň práce : obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů, práce s PC - základy pro odepisování operacíPožadujeme : manuální zručnost, přesnost a preciznost, samostatnost, praxe vítánaNabízíme : perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : závodní stravování, 5 týdnů dovolené, roční odměny, příplatky nad zákonnou výšiPrvní kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá nebo na e-mailové adrese.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost