CNC Machinist
Element
Plzen, CZ
před 6 dny

Element je jedním z nejrychleji rostoucích testovacích, inspekčních a certifikačních podniků na světě. Celosvětově máme více než 6 500 techniků (expertů) působících na 200 místech ve 30 zemích.

Společně sdílíme ambiciózní cíl Make tomorrow safer than today .

Tam, kde není možné selhání při používání, pomáháme zákazníkům zajistit, aby jejich výrobky, materiály, procesy a služby byly bezpečné, vyhovující a vhodné pro daný účel.

Od raného výzkumu a vývoje, přes komplexní regulační schválení až po výrobu. Naše globální laboratorní síť vědců, inženýrů a technologů podporuje zákazníky, aby dosáhli jistoty ohledně kvality produktů, udržitelných výsledků a přístupu na trh.

I když jsme hrdí na náš globální dosah, ve společnosti Element se budete cítit jako byste byli součástí menší společnosti.

Umožňujeme vám převzít odpovědnost za svou kariéru a odměňovat dokonalost a integritu růstem a rozvojem.

Odvětví po celém světě závisí na naší péči, pozornosti k detailům a absolutní přesnosti naší práce. Role, kterou musíme hrát při vytváření bezpečnějšího světa, je mnohem větší než naše organizace.

Diversity Statement

At Element, we always take pride in putting our people first. We are an equal opportunity employer that recognizes diversity and inclusion as fundamental to our Vision of becoming the world’s most trusted testing partner .

All suitably qualified candidates will receive consideration for employment on the basis of objective work related criteria and without regard for the following : age, disability, ethnic origin, gender, marital status, race, religion, responsibility of dependents, sexual orientation, or gender identity or other characteristics in accordance with the applicable governing laws.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost