Farmaceutický asistent/Farmaceutická asistentka pro nemocniční lékárnu
Nemocnice České Budějovice, a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 15 hodinami

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost ( včetně práce s cytostatickými látkami), trestní bezúhonnost dle zákona č.96 / 2004 Sb.

platném znění. Vzdělání farmaceutický laborant absolvující do r. 2005 nebo farmaceutický asistent. Pozice vhodná i pro absolventy.

Aktivní zájem o oblast farmacie, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství a ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Náplň práce zahrnuje i přípravu individuálně vyráběných léčivých přípravků včetně cytostatik a dalších náročných lékových forem.

Nabízíme :

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti krajského významu,ve stabilním a vysoce profesionálním prostředí.

Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec a možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Nástup : Možný dle dohody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost