Pomocná práce ve výrobě: Tiskař, Skladník s VZV, Operátor výroby
ManpowerGroup s.r.o.
Praha, CZE
před 4 dny
source : JenPrace.cz

Hledáš senzační přivýdělek na vánoční dárky? Hledáš brigádu s možností práce na HPP po novém roce? Jsi manuálně zručný a časově flexibilní?

Pokud ano, pojď k nám pracovat!

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici Tiskař, Skladník s VZV a Operátor výroby.

Popis pozice :

  • pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů
  • obsluha tiskařského stroje
  • manipulace s výrobky (knihy, kalendáře, ... )
  • práce ve skladu (VZV)
  • Profil kandidáta :

  • Zkušenost na podobné pozici výhodou, ale ne podmínkou.
  • Vše potřebné tě naučíme! Pro nás je důležitá zodpovednost a spolehlivost.
  • Pozice ve skladu - VZV podmínkou
  • Nabízíme :

  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti do Vánoc, v připadě oboustranné spokojenosti možnosti přejití na HPP v novém roce
  • mzda : 140,- Kč
  • odměny až 20,- Kč / hod dle výkonu
  • příplatek za noční směnu 15 %, příplatek za práci o víkendu 10 %
  • stravenkový paušál 66,- Kč za odpracovanou směnu
  • svozový autobus zdarma ze Zličína
  • lokalita : Chrášťany
  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu.

    žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.