Stavební mistr- stavbyvedoucí
TERMIL s.r.o.
Jablonec nad Nisou, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce (vše po zaškolení zkušeným kolegou v případě absolventa) : - samostatné vedení stavby nebo její části- kontrola dodržování technologických předpisů a postupů- tvorba a dodržování harmonogramu výstavby- vedení administrativy spojené se stavební zakázkou- komunikace s jednotlivými dodavateli stavebních materiálů a prací- koordinace vlastního týmu a také subdodavatelů stavbyPožadujeme : - min.

střední odborné vzdělání s výučním listem- základní znalost problematiky výstavby- řidičský průkaz skupiny B- samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, flexibilitu- snahu a chuť zapracovat se do nabízené pozice- bydliště v regionu Jablonec n.

N. / Liberec výhodouNabízíme : - zaměstnání ve stabilní a zavedené firmě- atraktivní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků- profesní růst a možnost dalšího vzdělávání- práci v zajímavém prostředí a přátelském kolektivu- důkladné zapracování po boku zkušeného stavbyvedoucího v případě absolventa- zaměstnanecké výhody- nástup možný ihned nebo dle dohody- tankování pohonných hmot za zvýhodněné ceny, služební automobil, telefon, PC či tablet, plně hrazená hodnotná školení a kurzy, výroční bonusy, pravidelné firemní akce a oslavyKontakt : e-mailem, telefonicky od 7 : 00 do 15 : 30 hodin.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost