DOPROVOD KLIENTŮ K LÉKAŘI
Domov U Biřičky
Hradec Králové, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Možnost prodloužení na další rok, nástup možný ihned- Požadujeme : minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením z 8 nebo 9 třídy), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost k výkonu zaměstnání, vyplnění osobního dotazníku a dalších tiskopisů potřebných k nástupu do zaměstnání, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, ne však podmínkou- Náplň práce : zajišťuje doprovod klientů domova k lékaři do zdravotnického zařízení, doprovod při převozu vozem zdravotní dopravní služby, společnost při čekání u lékaře, dopomoc klientovi např.

při oblékání, podání stravy a nápojů atd..- Nabízíme : zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, práce formou dohody o provedení práce max.

do 300hod / rok nebo dohody o pracovní činnosti, pracovní doba dle potřeby organizace, odměna za vykonanou práci 95,-Kč / hod, práce vhodná pro matky na MD, RD nebo důchodce při splnění výše uvedených podmínek- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (v čase od 8 : 00 do 15 : 30 hod.

nebo e-mailemzašlete aktuální strukturovaný životopis; e-mail : lparalova ddhk.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost