Letuška/Stevard
Smartwings, a.s.
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Lungová Jana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář"Baví mě cestovat nebo mě zajímá letectví?

Chci pestrou pracovní dobu a netradiční pracovní prostředí?"Baví mě komunikace s lidmi?"Chci aktivně používat angličtinu?

Chci zkusit něco nového?Odpověděli jste si alespoň jednou ANO? Poleťte s námi objevovat svět z výšky! Hledáme aktivní, flexibilní a komunikativní letušky a stevardy na letní sezónu 2019 do Prahy.

Navíc nabízíme : "Mezinárodně uznávanou licenci pro výkon povolání stevarda / dky v hodnotě cca 50 000 Kč."Zázemí největší české letecké společnosti.

Zvýhodněné zaměstnanecké letenky do zajímavých destinací."Přátelský kolektiv."Uniformu od světoznámého návrháře Osmanyho Laffity.

Co požadujeme : "Ukončené SŠ s maturitou."Pokročilou znalost angličtiny (schopnost se bez problémů domluvit)."Výborné komunikační dovednosti.

Dobrý první dojem a příjemné vystupování."Flexibilitu vůči změnám."Možnost : o100% se zúčastnit 4-5 týdenního každodenního výcviku (Cabin Crew Attestation).

oLétat v období duben / květen až září / říjen 2019.Pro vydání Ověření spolehlivosti Úřadem civilního letectví, bez kterého není možné práci Letušky / stevarda vykonávat, je třeba doložit čistý výpis z rejstříku trestů.

Práci Letušky / stevarda nelze dle platných předpisů vykonávat před dovršením věku 19 let. Mezinárodní licenci pro výkon povolání stevarda / dky, zaměstnanecké letenky

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost