Traktorista
Galafruit s.r.o.
Kněžmost, Czech Republic
před 1 hodinou
source : Hitprace

Prvotní kontakt : E-mail : Zdenek.Hynek vviss.czDo pracovního kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Traktorista, mechanik, opravář, zemědělských strojů do našich ovocných sadů.

Náplň práce : postřiky a výživa v sadu, sečení trávy, oprava a údržba vnitřních komunikací sadů traktory / malými stavebními stroji, oprava a údržba traktorů a příslušenství, údržba závlahy, údržba opěrných konstrukcí v sadu, strojní střih stromů.

 • Nabízíme : odměny a příspěvky dle reálně odvedené práce, při průměrném nájezdu 6,5 Mth / den je čistý příjem 2 250 Kč / den, celoroční práci, firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli, možnost rozšíření kvalifikace o strojní průkaz na malé stavební stroje, VZV apod.
 • možnost ubytování ve firemní ubytovně a dopravy na pracoviště, mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem atd..-příspěvek na stravování, po zkušební době příspěvek na penzijní spoření

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost