Florista/ka, aranžér/ka
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Bruntál, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Kaufland Bruntál Požadujeme samostatné floristy / ky. Vyučení ani praxe není podmínkou, spíše výhodou.

Sami si uchazeče zaškolíme, pokud bude zaškolení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Je důležité, aby nový uchazeč měl cit pro barvu byl kreativní s estetickým vnímáním.

Požadujeme základní znalost práce na PC (odeslat a přijmou email, vyplnit tabulku). Mzda je přepočítávána dle skutečné tržby prodejny a z toho zaměstnanci ještě k uvedené mzdě dostávají procenta.

Významné prémie dostávají zaměstnanci také, pokud splní limit odpisů zboží. Výsledná mzda je maximálně motivační a bez finančního stropu.

Mzdy zaměstnanců se pohybují mezi 16 a 20 tisíci korun v čistém. Nabízíme věrnostní prémie, příspěvek na jízdné, sleva na veškerý sortiment zboží v neomezeném množství, příspěvek na rekreaci.

Zasílejte prosím strukturované životopisy na e - mail florcentrum florcentrum.cz Bližší informace na tel. č. 736 473 456, 603 115 139 / Po -

Pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin / . Z : 18.10.2018

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost