Údržbář/Technik (Ref. č.: 1595869538)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Mělník, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost poskytující profesionální servis pronájmu vratných bedýnek pro zeleninu, ovoce či masné výrobky, hledáme nového kolegu na pozici

Údržbář / Technik.

Hledáme technicky založeného člověka s platnou vyhláškou č.50 / min. 6, který zabezpečí po technické stránce chod celého skladu včetně zajištění běhu mycí linky.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří jsou schopni pracovat samostatně.

Vaše náplň práce :

  • Zabezpečení preventivní a prediktivní údržby strojů, zařízení podle plánu údržby
  • Zabezpečení bezporuchového provozu mycí linky a přídavných zařízení
  • Provádění opravy a výměny poškozených mechanických a elektrických částí a komponentů na přidělených zařízeních
  • Spolupráce a komunikace s externími dodavateli při servisních opravách, údržbě a revizích
  • Odpovědnost za technické revize
  • Poptávka a objednávka nových náhradních dílů a služeb s tím souvisejících
  • Dohled nad dodržováním bezpečnosti práce
  • Denní směny v režimu PO - PÁ
  • Pohotovostní režim mimo pracoviště pro případné poruchy mimo pracovní dobu
  • Očekáváme :

  • Zkušenost s údržbou strojů, výrobních linek a výrobní haly velkou výhodou
  • Vyhláška č.50 / 6
  • Praktickou znalost MS Office (Word, Excel)
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Schopnost číst v angličtině technickou dokumentaci
  • Výhodou je znalost úpravy vody, opravy čerpadel, svařování, hydrauliky a senzorové techniky, zkušenost s PLC a frekvenčními měniči
  • Samostatnost, fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a vlastní vozidlo pro dopravu do práce
  • Nabízíme :

  • Práce ve stabilní společnosti, která se zasazuje za snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů
  • Fajn atmosféru v prostředí menšího týmu
  • Práce na HPP
  • 12 000 Kč za rok v benefitním systému Cafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)
  • 5 týdnů dovolené
  • 100 Kč stravenky za každých 8h v práci
  • Nadstandartní příplatky za práci přesčas a v noci
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy do týmu
  • Firemní party a akce
  • Výkon práce :
  • Prologis Park Úžice (Kralupy nad Vltavou)

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Kafetérie

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.