STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
WOOLY CONNECT s.r.o.
Hradec Králové
před 14 hodinami
source : Hitprace

STAVEBNÍ DĚLNÍK / -ICE- Místo výkonu práce : Hradec Králové- PP na dobu neurčitou, nástup od 30.7.2018- Náplň práce : zateplování panelových domů v Hradci Králové1.

fáze : oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu2. fáze : zateplování pomocí sádrokartonů v interiéru- Požadujeme : zkušenost se stavebními pracemi, spolehlivost- Nabízíme : bonusy po dokončení projektu, možnost zprostředkování ubytování, možnost dlouhodobé spolupráce na jiných projektech- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Třída ČSA 287, Hradec Králové), telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktní osoby : Doychak Vladyslava, Kořínek Pavel, e-mail : fakturacewooly gmail.com, tel. : 776 639 180, 605 732 206 (každý den od 8 : 00 do 17 : 00 hod)

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost