SVÁŘEČ KOVŮ
Aircraft Industries, a.s.
Kunovice, CZ
před 4 dny
source : Prehled-Prace

Prac. poměr na 1 rok, svařování ocelových i nerezových materiálů, svařování, navařování a pájení součástí, konstrukcí a polotovarů s použitím různých svařovacích technik -

plynové svařování, elekt. oblouk, bodové svařování, svařování TIG, vyučení v oboru zámečník, zámeč. práce a údržba nebo příbuzném stroj.

oboru, zkušenosti se svařováním lehkých kovů plynem a metodou TIG, svář. oprávnění se státní zkouškou, praxe v oboru min.

3 roky, pracovitost, preciznost, přesnost, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, příspěvek na ubytování, flexipassy, příspěvek na rehabilitace (u zaměstnanců vykonávající rizikovou práci), podnikové stravování, nápoje, poukázky, odměny, 5 týdnů dovolené, jaz.

kurzy (AJ, RJ), náborový příspěvek 20 000,- Kč, kontakt telefon nebo e-mail.

Typ pracovního poměru / úvazku :

Firma :

Aircraft Industries, a.s.

Kontaktní osoba : Eva Michalcio

tel : +420 572 816 455

e-mail : personalni let.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost