Python vývojář do týmu Digitálního asistenta
Digiteq Automotive
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Informace o našem projektu : V našem projektu vyvíjíme a testujeme digitálního asistenta pro značky aut, které určitě znáš.

Jedná se o Škoda, Audi, Seat, VW nebo taky Porsche.Pro vývoj digitálního asistenta do sebe zapadá hodně různých kompetencí od lingvistů, rodilých mluvčích přes UI, UX až po programátory.

Díky tomu se nikdo nenudí a vzájemně se od sebe učíme.Jsme mladý tým, který neustále roste a třeba hledáme právě Tebe. https : / / www.

youtube.com / watch?v SOiSNVvWLSkZaujalo Tě téma hlasového ovládání a chtěl by ses o něm dozvědět více? Neváhej a určitě pošli CV, rádi Tě poznáme na osobní schůzce.

Pokud se k nám přidáš, očekávej : * Super tým plný mladých lidí* Naučíš se spoustu věcí o hlasovém ovládání a uživatelském rozhraní* Budeš vymýšlet, jak automatizovat a zlepšovat testování hlasového ovládání v Pythonu* Naučíš se pracovat s ENNA frameworkem* A spoustu dalšího.

 • Co Ti dáme na oplátku?* Skvělou podporu od kolegů, kteří se postarají o to, abys co nejdřív naskočil / a do rozjetého vlaku* Možnost se podílet a spolupracovat na vývoji hlasového ovládání* Nepřeberné množství zajímavých školení* Pracujeme 37,5 hodin týdně s pružnou pracovní dobou* Můžeme si napracovat poskytnuté volno dopředu flexi volno* A pak taky dnes už standard : stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeteria, sick days, Multisportka a spoustu dalšího mrkni na naše stránkyTěšíme se na setkání s Tebou!
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost