Samostatný odborný pracovník
Univerzita Karlova v Praze
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Nám. Jana Palacha 2, 116 38 Praha KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Sylvie Boumová, tel. : 221 679 833, e-mail : Sylvie.

boumova ff.cuni.czPracovní pozice referent zahraničního oddělení "International Relations Officer" vyžaduje znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího pro komunikaci s akademickými pracovníky, partnerskými zahraničními i univerzitami a zahraničními studenty.

Znalost dalšího jazyka je výhodou. Dále požadujeme detailní znalost terciárního vzdělávacího systému v ČR a zahraničí především v USA, Kanadě, případně i v dalších oblastech (Asie, Rusko, Japonsko).

Kandidát musí být schopen samostatně objednávat dopravu a ubytování pro vyjíždějící zaměstnance a přijíždějící hosty na FF UK a s tím spojená administrativa (odpovědnost za přípravu dokumentace pro ekonomické oddělení, odpovědnost za předání na příslušné objednávající pracoviště).

Poskytování informací zájemcům o pobyt na FF UK nebo výjezd na zahraniční univerzitu v rámci agendy zahraničního oddělení v ČJ, AJ případně dalších jazycích.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost