OBCHODNICE / OBCHODNÍK
Grafton.cz
Jihlava, CZ
před 5 dny

Popis pozice

Hledáme pracovníky se zápalem pro obchod, kteří se nebojí komunikace po telefonu.

Vaším prodejním artiklem budou logistické služby.

Úkolem bude :

  • vyhledávat nové klienty a domlouvat schůzky pro obchodní zástupce
  • hýčkat stávající partnery a prohlubovat spolupráci s nimi
  • být podporou obchodním zástupcům
  • Požadavky

    obchodního ducha a energickou osobnost

    znalost práce na PC

    schopnost se samostatně rozhodovat

    zkušenosti na podobné obchodní pozici

    zkušenosti z oblasti logistiky výhodou

    znalost anglického jazyka je výhodou, nikoli podmínkou

  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 120 Kč / hod.
  • Požádat