Pohodový kolega do kanceláře
Daniel Došlý
Praha-Záběhlice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáte stabilní práci, slušný plat a řadu zajímavých benefitů?Máte ambice profesně růst?Hledáte pracovní zkušenost, která vám pomůže rozjet kariéru tím správným směrem?

Přidejte se k nám!Na centrále v Praze vás zapojíme do zajímavých aktivit v oblasti investic, administrativy a komunikace, díky kterým budete mít příležitost odborně i kariérně růst.

Pracovat v této době v této oblasti je nejlepší vize do vaší budoucnosti, myslete na to!S odbornými zkušenostmi, které u nás získáte, se ve světě neztratíte.

Stejně tak si zlepšíte své komunikační a prezentační dovednosti.Naučíte se pracovat s novými technologiemi a poznáte moderní přístupy k práci.

Požadujeme : - Chuť pracovat a učit se novým věcem- Zájem o osobní a profesní růst- Zdravé sebevědomé vystupování - Dochvilnost a vysoké ambice- Dobré komunikativní dovednosti- Čistý trestní rejstříkNabízíme : - Jsme tým srdcařů a mnoho kolegů u nás pracuje dlouhá léta- Nejsme sólisti, ale pracujeme jako tým.

I když po zaučení dostanete úkoly a aktivity, na kterých budete pracovat, no nebudete na to sami!- Plný úvazek a smlouvu- Měsíční bonusy ( iPhone 13, iPad Air, dovolená v cizině.

 • Multisport karta- Práci v moderním prostředí- Možnost profesního růstu- Dobrou dostupnost MHD.- Plno dalších zajímavých benefitůVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost