Zdravotní laborant/ka
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Požadavky : - kvalifikační vzdělání v oboru zdravotní laborant, v souladu se zákonem č. 96 / 2004 Sb., v platném znění (specializační vzdělání v oboru výhodou, nikoli podmínkou)- praxe v oboru předností- absolventi vítáni- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost - zájem a předpoklady pro práci v oboruHlavní pracovní činnosti (liší se dle zaměření laboratoře) : - příprava a zpracování biologického materiálu- obsluha moderní laboratorní techniky dle nejnovějších standardů- práce s laboratorním informačním systémem- kompletní mikrobiologickou diagnostikou pro potřeby spádové nemocnice i terénních specialistů - kultivační, sérologická i PCR diagnostika- zajištění služeb antibiotického střediskaK žádosti je třeba doložit : - profesní životopis- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaciPracovní doba : 6 : 00 - 18 : 00, 18 : 00 - 6.

00.Nabízíme : - plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr- optimálně nepřetržitý provoz- zázemí a stabilitu významné společnosti- nekuřáckou politiku organizace- 5 týdnů dovolené- příspěvek na stravování- podporu v dalším odborném vzdělávání- konkurenceschopné finanční ohodnocení- další významné pracovní benefity - https : / / www.

nemocnicesumperk.cz / kariera / benefity-pro-zamestnance.Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost