Praktický lékař pro děti a dorost - prestižní VIP klinika v Praze
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Přijmeme zkušeného pediatra do našich prestižních kllinik kde dbáme na spokojenost našich klientů a profesionalitu našeho personálu.

Do svého přátelského kolektivu přijmeme nově Lékaře pediatra.Všechny pracoviště disponují špičkovým vybavením a zdravotní sestrou.

Co od našeho nového kolegy požadujeme : VŠ vzdělání s praxí v nemocničním dětském lékařství / praxe v ambulanci Slušné jednání a vystupování Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (zahraniční klientela)Na co se u nás můžete těšit : pracovní poměr na plný či částečný úvazek 5 týdnů dovolené práci se špičkovou novou technikou výkonové odměny multioborovost - specialisti na dětské obory příjemné moderní pracovní prostředí s jasně definovanými postupy a procesy profesionální podporu ze strany zdravotních sester a skvělý pracovní kolektiv možnost dalšího vzdělávání (konference vlastní semináře.

 • motivující finanční ohodnocení podporu dalšího jazykového vzděláváníChcete-li se stát součástí našeho týmu prosím zašlete životopis na použijte odpovědní formulářVzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost