ELEKTROINŽENÝR AUTOMATIZACE
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Láká vás obor průmyslové automatizace a jste vystudovaný elektroinženýr? Do zavedeného týmu hledáme posilu pro programování PLC a robotiky.

Zkušenosti jsou výhodou, ale šanci má také absolvent. Angličtina stačí na pasivní technické úrovni. CO BUDETE DĚLAT?Projektovat elektrické části strojů a zařízeníProgramovat robotiku a PLCPoskytovat technickou podporu zákazníkůmZpracovávat technickou dokumentaciIntegrovat moderní technologieNabízíme : Zázemí silné a stabilní společnostiZajímavou mzdu + odměny (čtvrtletní, roční)Přátelský a otevřený kolektivPružnou pracovní dobuFiremní notebook + další monitoryDovolenou navícProfesní vzdělávání, jazykové kurzyObčerstvení na pracovištiMísto výkonu práce : Region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost