Řidiči vysokozdvižných vozíků
SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
Znojmo, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : řízení VZV řádným a bezpečným způsobem, nakládka a vykládka přepravovaného materiálu, další práce dle pokynů vedoucího pracovníka / mistra.

Požadavky : platný průkaz VZV, manuální zručnost, organizační schopnosti při plánování práce, fyzická zdatnost, výhodou praxe na podobné pozici, ŘP sk.

C" výhodou. Mzdové ohodnocení dle nasazení a praxe, zajímavá práce při výrobě špičkových strojů, vyvážených do celého světa.

Zaměstnanecké benefity : 25 dní dovolené, pravidelný růst mezd, měsíční odměny za dosaženou produktivitu, mimořádné odměny, pravidelné roční odměny, stravování ve firmě včetně příspěvku zaměstnavatele, příplatky za práci přesčas, bezúročné půjčky zaměstnancům, firemní zájezdy a společenské akce.

Bližší informace o volném místě p. Michálková - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost