TECHNOLOGIST
AC Jobs
Blansko
před 15 dny

Pracujete již nějakou dobu na pozici technologa? Víte, co obnáší zakázková výroba? Máte super angličtinu a nebojíte se jí používat?

Vyznáte se v programování víceosých center? Pak čtěte dál nebo nám nejlépe zašlete svůj životopis! TECHNOLOGIST

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobních technologií u nových zakázek
  • Specifikování technických požadavků se zákazníkem
  • Příprava technické dokumentace dle výrobního plánu
  • Programování CNC strojů po zaučení
  • Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ strojírenskou
  • Anglický jazyk středně pokročilou úroveň
  • Zkušenost s přípravou a realizací technologických postupů
  • Komunikativního, pečlivého a týmového parťáka
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Tým mladých kolegů
  • Stravenky
  • Step 2