Provozní vedoucí
Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
Praha-Motol, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontaktní osoba : Jinyang Li, e-mail : použijte odpovědní formulář UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : 1.

Budete spravovat každodenní práci divize - provoz. 2. Formulování a dohlížení na provádění pracovních plánů divize. 3. Formulování a dohlížení na provádění politik a postupů divize v souladu s předpisy místních úřadů a ústředí.

4. Spravování provozních transakcí v podnikovém systému podle předpisů místních úřadů, ústředí a pobočky. 5. Spravování účetnictví vnitřních účtů pobočky.

6. Řízení prací souvisejících s pokladnou pobočky. 7. Spravování - archivování účetních dokumentů souvisejících s provozem pobočky.

8. Komunikování s oddělením řízení provozu ústředí v Číně o záležitostech souvisejících s provozem a podávat hlášení související s činností ústředí podle potřeby.

9. Dohlížení na personál divize, aby dodržoval předpisy, týkající se činnosti místních úřadů, ředitelství a pobočky a zabránění operačnímu riziku.

10. Vyhodnocování výkonnosti personálu divize. 11. Provádění školení týkající se provozu zaměstnancům pobočky. 12. Pravidelné informování ředitele odboru o práci divize.

13. Plnit další úkoly zadané generálním ředitelem a vedoucím odboru. Požadované vzdělání : Bakalářský titul. Požadované dovednosti :

 • Plynulá čínština (ústní i písemná). Preferované dovednosti :
 • Dobré znalosti politik, předpisů a operací souvisejících s účetními službami, depozitními produkty a platebními službami firemního bankovnictví.
 • Dobré ovládání procesů operačních transakcí v zámořském obchodním systému Bank of Communications.
 • Silné interpersonální a komunikační dovednosti.
 • Schopnost dobře pracovat pod tlakem.
 • Silný smysl pro odpovědnost, schopnost objevovat a řešit problémy v aktuálním čase.
 • Pokročilé dovednosti s aplikacemi Microsoft (Word, Excel, PowerPoint a Outlook). Životopisy v anglickém a čínském jazyce posílejte na email : použijte odpovědní formulář
 • Step 2
  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost