KLEMPÍŘ
ZVVZ MACHINERY, a.s.
Milevsko, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

CIZNáplň práce : provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky, obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí, zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace, spolupracuje s TPV nastanovení technologie výroby atypických tvarových dílů, zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním.

Požadujeme : střední odborné vzdělání.Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.Nabízíme : zázemí stabilní a renomované společnosti.

motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění.

Bližší informace získáte : Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova zvvz.cz, zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost