Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech
CIM HOLDINGS s.r.o.
Praha-Smíchov, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt pro uchazeče : emailem na ekaterina.bartakova stenergy.cz Pracovní pozice : Projektant 1.

Náplň práce : Projektová práce a související úkony : a) zpracování komplexní schémat a projektové dokumentace, b) návrhy nových řešení, ladění a koordinace technologie, tvorba rozpočty, c) podpora při realizaci zakázek, d) vizualizace návrhů v Autocad a jiných programech, e) vytvoření marketingových podkladů pro firmu, vč.

firemní grafiky, webů, referencí, prezentací, návrhů pro tisk, fotodokumentace apod.

Administrativa : f) komunikace se zákazníky a partnery (vyřizování požadavků a reklamací) g) podpora a podílení se na realizaci obchodních případů h) vyhotovení a zajištění podpůrných dokladů pro různé projekty 2.

Požadujeme : a) vzdělání min.střední s maturitou v oboru 36-47-M / 01 Stavebnictví, nebo ekvivalent, případně architektura.

b) znalost práce v Archicad, 3ds Max, Revit, AutoCAD, Photoshop, Coral Draw, Adobe Premier Pro, After Effects Sketch up c) praxe s využíváním programů Archicad, 3ds Max, Revit, AutoCAD, Photoshop, Coral Draw, Adobe Premier Pro, After Effects Sketch up d) praxe firemní grafiky, webů, referencí, prezentací e) znalost ČJ, AJ, RJ f) ŘP sk.

B, ochota cestovat g) samostatnost, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, logické uvažování 3 Nabízíme : -

HPP - systematické školení a další vzdělávání - motivující pracovní ohodnocení - práce v příjemném kolektivu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost