Svářeči
Markmont, s.r.o.
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : OstravaV případě zájmu volejte či pište na tel : 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen markmont.

euPřijmeme svářeče pro významný podnik v Ostravě.Náplň práce : práce svářeče při výrobě kolejových vozidel svařování metodou CO2 i TIG / hliníkPožadujeme : - praxi v oboru min.

2 roky na pozici svářeče- orientaci ve výkresové dokumentaci - schopnost práce dle výkresů a technologických postupů- svařování - zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-2, min.

ZK 135 1. ostatní certifikáty Vám pomůžeme zajistit.Nabízíme : - smlouvu na HPP- možnost ubytování - možnost záloh- možnost přesčasůMzda : až 180 Kč / hod.

dle pracovního zařazeníOslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce Nástup možný IHNED

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost