HiL Vývojový Inženýr pro Asistenční Systémy Řidiče - ADAS
Porsche Engineering Services, s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Radlická 714 / 133a, 158 00 Praha 5Kontakt : tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadavky : oVysokoškolské vzdělání v oboru automotive, elektrotechnické, strojní nebo mechatronikaoPracovní zkušenost v automobilovém průmyslu v oblasti elektroniky, zkušenost s řídícími jednotkami, sběrnicemi nebo diagnostickými nástrojioZnalost sensorů používaných v asistenčních systémech řidičeoVelmi dobrá znalost psané i mluvené formy anglického jazykaZaměs.

výhody : Roční výkonnostní bonus, Flexibilní pracovní doba, Příspěvěk na sport (karta MultiSport), Příspěvek na stravování (stravenky), Dovolená (5 týdnů za rok), Zdravotní volno (5 dnů za rok), Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní a team buildingové akce, Zahraniční pracovní cesty, Příjemné pracovní prostředí, Kuchyňka s občerstvením na pracovišti

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost