Provozní zámečník-údržbář
Vodňanská drůbež, a.s.
Brno-venkov, Modřice
před 1 hodinou
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Vždy pondělí-středa od 6 : 00-14 : 00 hod.)Požadujeme : vyučení v oboru nebo SŠ strojního zaměření, praxe minimálně 2 roky výhodou, základní znalost práce na PC.

Náplň práce : preventivní a periodická údržba dílenských a obráběcích strojů, odstraňování závad na strojním zařízení, výroba a renovace náhradních dílů a součástek, pracovní doba je v 12ti hodinových směnách, v rámci směnnosti i v so a ne.

Očekáváme : zodpovědnost a pracovitost, částečnou časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Místo výkonu práce : Provozovna Modřice, Chrlická 522, 664 42Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost