Obchodní ředitel #9ZMFy
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Praha, CZE
před 21 hodinami
source : JenPrace.cz

Náplň práce :

Hledáme zkušeného vedoucího, který se chce podílet na změnách a zlepšování procesů ve společnosti, chce byt součástí vrcholového managementu a nebojí se nést zodpovědnost za svá rozhodnuti.

Lídra, který dokáže efektivně vést svůj tým a motivovat ho k dosažení nejlepších výsledků.

  • motivace, péče a pravidelné hodnocení pracovních výkonu svého týmu
  • dohlížení na celý obchodní proces až po doručení produktu zákazníkovi, včetně ověření spokojenosti
  • Nabízíme :

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • bonusovou složkou
  • flexibilitu, kde si svou práci můžete sami rozvrhnout a naplánovat mezi návštěvou poboček a home office dle vlastní potřeby
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • jazykové vzdělávání
  • flexi pasy a další příjemné benefity
  • služební vůz, notebook a telefon jsou samozřejmostí
  • Požadujeme :

  • předchozí obchodní zkušenosti včetně vedení týmu lidí
  • anglický jazyk pro každodenní použití
  • práce v MS Office pokročilá úroveň
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.