PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR - STROJE, ELEKTRO - interní modernizace
Stimul - personální poradenství
Praha-Stodůlky
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Na objednávku firmy, kde jsme výhradním partnerem, pro nově utvářenou pozici, která bude dohledem a koordinátorem pro instalace strojů, investice do modernizace vlastního závodu, obsazujeme pozici : PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR - STROJE, ELEKTRO - interní modernizace Na pozici budete mít odpovědnost a současně úzce spolupracujete s technickým ředitelem.

Budete součástí technické divize. Hlavním úkolem bude projektové řízení postupné modernizace závodu s cca 250 zaměstnanci.

Důležité pro úspěšné zvládnutí je technický pohled, časové a ekonomické vyhodnocení, plánování. Součástí práce bude : - komunikace s vedením vlastního závodu a k centrále v zahraničí, s kolegou, kde byl podobný projekt modernizace, instalace strojních technologií - vedení přehledu k termínům, kvalitě dodávky zařízení - reporting - práce s projektovou dokumentací - využití znalosti CAD, Inventor apod.

 • komunikace k vyhodnocení nabídek, zpracování požadavků na dodavatele a výrobce linek, zařízení Požadujeme : - VŠ / příp.
 • SŠ vzdělání - strojírenství, konstrukce, kovozpracování, elektro - zkušenost z oblasti instalace strojů, repase provozů - optimálně 3-5 let, případně diplomová práce s praktickým zaměřením blízkého oboru - zájem o práci pro firmu v těžším strojírenství, možnost odborného rozvoje - PC znalosti - práce v programech CAD apod.

  zkušenost 2D / 3D vítána - komunikativní angličtina nebo němčina, případně u německého jazyka stačí i jen základy - jde o doplňující znalost - ŘP - BNabízíme : Nabízíme zázemí závodu, který je součástí evropské skupiny a současně čerpá z vlastní tradice značky.

  Dostanete prostor s odpovědností podle míry zkušenosti. Jsme otevřeni kolegům, kolegyním mladším i se zkušeností. Budete moci využít odbornost, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání.

  Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, bakalářské, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost