REFERENT/ REFERENTKA BEZPEČNOSTI STÁTU V ODDĚLENÍ POBYTOVÉHO SPRÁVNÍHO ŘÍZENÍ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Ministerstvo vnitra ČR
Hradec Králové
před 3 dny
source : Hitprace

REFERENT / REFERENTKA BEZPEČNOSTI STÁTU V ODDĚLENÍ POBYTOVÉHO SPRÁVNÍHO ŘÍZENÍ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ- PP na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou se zkušební dobou šesti měsíců), nástup možný od 1.

10.2020- Náplň práce : samostatné vedení správního řízení ve věci pobytu cizinců dle zákona č. 326 / 1999 Sb., o pobytu cizinců, ve znění pozdějších předpisů, zejména vyřizování pobytových žádostí, včetně přípravu podkladů, prověřování a práce s databázemi Policie ČR a MV, administrativní činnost spojená se správním řízením ad.

 • Požadujeme : velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě, znalost správního řízení výhodou, státní občanství ČR podmínkou- Osobnostní předpoklady : pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, schopnost organizovat si práci, trestní a morální bezúhonnost, schopnost týmové práce- Platové zařazení : podle nařízení vlády č.
 • 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků- Požadované doklady : strukturovaný životopis (příp.

  s foto), před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců- Nabízíme : FKSP, stravenky aj.

  Nabídku společně se strukturovaným životopisem zasílejte do 4.9.2020 na e-mailovou adresu tp.hradeckralove mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení HK".

  Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost