NUTRIČNÍ ASISTENT/ASISTENTKA
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Náchod, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup dle dohody.Místo výkonu práce : Náchod.Požadavky : odborné vzdělání v oboru nutriční výživy dle zákona 15 odst.

 • 1 zákona č. 96 / 2004 Sb., o výkonu nelékařských zdravotních povolání; samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost.Zaměstnavatel nabízí : zázemí silné, rozvíjející se, stabilní společnosti;
 • dobré mzdové ohodnocení; zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, benefitní poukázky ve výši až 2.

 • 000,- Kč ročně s uplatněním - sport, kultura, rekreace, zdravotnictví, vzdělávání; podporu vzdělávání - specializačního i celoživotního;
 • odměnu až 6.000,- Kč pro stávajícího zaměstnance za získání nového zdravotnického pracovníka do týmu zaměstnavatele; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši až 7.

  200,- Kč ročně; odměnu 15.000,- Kč při odchodu do starobního důchodu; náhradu výloh při soudním řízení vedeném se zaměstnancem v souvislosti s výkonem práce pro zaměstnavatele, stabilizační odměnu 20.

  000,-Kč při setrvání v zaměstnaneckém poměru 18 měsíců a úvazku 1,0

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost