PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA
Městská charita České Budějovice
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace
 • Požadavky : minimálně vyšší odborné vzdělání, velmi dobré komunikační, organizační a řídící schopnosti, příjemné vystupování, zkušenosti v oblasti projektů, výborná znalost práce na PC (MS Office- Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
 • Internet), samostatnost, zodpovědnost, přesnost, důslednost a pracovní nasazení, ztotožnění se s cíli a posláním organizace, trestní a morální bezúhonnost, schopnost práce v týmu, respektování etických hodnot Charity.

  Výhodou praxe v administrativě, účetnictví, ekonomice a řidičský průkaz sk. B.Náplň práce : průběžný monitoring a vyhodnocování projektových příležitostí a aktuálních dotačních výzev, příprava nových projektů organizace a tvorba projektových záměrů, zpracování a podávání projektů v rámci nadací, evropských, státních, krajských, městských a jiných fondů / zdrojů, řízení projektů, projektových týmů i jejich aktivit, zajištění komplexního procesu administrace dotací organizace- zpracování monitorovacích zpráv, žádostí o platbu, vypořádání připomínkovacích řízení, změn projektů, přehledů, zajištění publicity, vedení dokumentace a evidence projektů, řešení nesrovnalosti.

  Nabízíme : smysluplnou práci na celý, popř. zkrácený úvazek, zaškolení a kontinuální podporu, pravidelné vzdělávání, 25 dní dovolené, zázemí stabilní společnosti, nástup dohodou.

  Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis s připojením dvou referencí a motivační dopis s vysvětlením, proč se ucházíte o pozici v naší organizaci.

  Podklady zasílejte Ing. Renatě Vobejdové, renata.vobejdova cbudejovice.charita.cz, a to do 22. 9. 2021. Výběrové řízení probíhá ve více kolech.

  Na osobní pohovor do druhého kola budou telefonicky pozváni jen vybraní uchazeči / vybrané uchazečky. Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost