TECHNOLOG s NJ nebo AJ, 45 000 Kč/měs.
Grafton Recruitment
Tábor
před 1 dnem
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte strojírenské vzdělání a orientujete se v oblasti obrábění? Jste juniorem v oboru a hledáte, kde byste získali patřičnou praxi, nebo jste již zkušený a chcete být náležitě oceněn ihned od začátku?

Hledáme Vás! Náplň práce : tvorba technologických postupůpráce s výkresovou dokumentacívedení změnových řízeníkomunikace s ostatními oddělenímiNástup možný ihned!

BENEFITY :

roční bonusyzávodní stravováníflexibilní začátek a konec pracovní doby jazykové kurzy přímo na pracovištipříspěvek na dopravuroční bonus závislý na plnění cílů

POŽADAVKY :

SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměřenízkušenosti z pozice technologaznalost třískového obráběníschopnost čtení výkresové dokumentacekomunikativní znalost NJ nebo AJznalost práce na PCznalost ISO norem výhodou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost