Práce u lisu na 8 hod. směny s ubytováním zdarma!
Manuvia, a. s., organizační složka
Choceň, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Informace

Pro společnost, která se zabývá výrobou akustických a tepelných izolací do aut, hledáme šikovné muže i ženy na pozici lisař / ka.

Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Čekáme právě na Vás!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • vkládání a vykládání koberců z lisu
  • dokončovací práce na výlisku
  • práce na poloautomatických strojích
  • Co od vás očekáváme

    Co od Vás požadujeme ?

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • Co Vám nabízíme?

  • práci na 8 hod směny (ranní, odpolední, noční)
  • ubytování ZDARMA
  • doprava zajištěna
  • týdenní ZÁLOHY
  • možnost přesčasů
  • příplatky
  • možnost stravování (kantýna)
  • NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ!

    Chcete se o této pozici dozvědět více? Neváhejte odpovědět či zaslat životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.