Specialista dálkových odečtů (oblast vodárenství, energie)
HR PROfi
Litoměřice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta - stabilní a rychle se rozvíjející společnost z oblasti dodávání komplexních inovativních systémů pro řešení vzdálených odečtů v průmyslovém rozsahu, primárně vodárenství a energie, hledáme kolegu do týmu.

Čeká vás práce s progresivními technologiemi, možnost dále se rozvíjet a příjemné neformální prostředí. Na pozici Specialista dálkových odečtů můžete očekávat, že budete : - realizovat dohled nad chodem systému dálkových, walk-by a pochůzkových odečtů, včetně mobilních aplikací, - testovat a kontrolovat nové verze programu, - testovat funkčnost nových typů odečtových zařízení, - komunikovat se společnostmi ohledně zjištěných či nahlášených nedostatků, - komunikovat se společnostmi ohledně rozvoje systému, včetně spolupráce při nasazování a školení, - další aktivity v rámci činnosti úseku zákaznických služeb.

Požadujeme : Očekáváme, že máte : - minimálně středoškolské vzdělání, - dobré komunikační schopnosti (podmínkou), - schopnost analytického myšlení a správného vyhodnocení situace, - technické znalosti / základní dovednosti v oblasti IT (SQL, XML, API ), - znalost MS Office, - praxi v oblasti vodohospodářství (výhodou), - znalost angličtiny na komunikativní úrovni (výhodou), - řidičský průkaz skupiny B (výhodou).

 • Nabízíme : Proč pracovat právě u nás? Budete pracovat v dynamickém a přátelském neformálním prostředí, kde je důležitý výsledek, nikoliv formality;
 • prostor pro seberealizaci možnost vnášet do projektů své nápady, postupy a řešení; - jistotu a stabilitu, - smlouva na plný úvazek na dobu určitou (po 12 měsících možnost na dobu neurčitou), - zajímavé mzdové ohodnocení, prémie a odměny za dobře odvedenou práci, - flexibilní přístup k práci v rámci našich kanceláří v Ústní nad Labem, Praze a Brně s možností home office;
 • kontinuální vzdělávání v dané problematice, - stabilní pracovní dobu, - telefon, notebook a individuální plán benefitů (Multisport karta, ).
 • Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost