ENGINEER PRO DIGITÁLNÍ DESIGN
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 3 dny
source : Hitprace

Vyvíjejte pro nadnárodní společnost, jejíž produkty mají dopad široké spektrum průmyslů - od automotive až po zdravotnictví.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Návrh digitálních částí integrovaných obvodů
  • Simulace a ověřování návrhů obvodů
  • Komunikace se zákazníky
  • Reagování na přání klienta a tvorba návrhů změn
  • CO POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání - obor elektro nebo informační technologie
  • Předchozí zkušenost s návrhem digitálních obvodů
  • Znalost jazyků HDL
  • Zkušenosti s digitální verifikací (výhodou znalost C++)
  • Zkušenost s FPGA výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • CO NABÍZÍME?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days a také Bridge days
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Možnost vycestovat na služební cesty
  • Mobilní telefon, PC k soukromému využití
  • Nové kanceláře v centru Brna
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.