Manažer restauračního provozu - manager trainee
BB WEST CZ s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 17 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Radlická č.p. 520 / 117, Jinonice, 158 00 Praha 58 kontakt : März Jan, tel. : 606384633, e-mail : jmarz bb.

cz Manažer restauračního provozu - manager trainee Příležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD - vhodné pro absolventy středních škol.

Pro nově chystanou provozovnu BB v OC Galerie Butovice, hledáme nové manažery restauračního provozu. Nabízíme nástupní měsíční mzdu 25000 Kč, příležitost k rozvoji, firemní školení a certifikace.

Příspěvek na dojíždění pro mimopražské zaměstnance. Příplatky za práci o víkendu, svátcích, slevu na stravování v BAGETERII BOULEVARD.

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte. Nabízíme nástupní měsíční mzdu 25000 Kč, Po zapracování k základní mzdě měsíční bonus.

Příležitost k rozvoji, firemní školení a certifikace. Příspěvek na dojíždění pro mimopražské zaměstnance. Příplatky za práci o víkendu, svátcích, slevu na stravování v BAGETERII BOULEVARD.

Roční bonus za přivedení nového zaměstnance.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost