UČITEL/KA ODBORNÝCH STAVEBNÍCH A STROJÍRENSKÝCH PŘEDMĚTŮ SŠ
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761
Sušice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761, Sušice IIKontaktní osoba : Mgr.

Jaroslav Pavelec tel.použijte odpovědní formulář,použijte odpovědní formulářZpůsob prvního kontaktu : e.mailemUčitel odborných předmětů střední školy získává odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu a) v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů odborných předmětů střední školy, b) v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-

vzdělávacích předmětů druhého stupně základní školy a všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy studijního oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného odborného předmětu, c) v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-

vzdělávacích předmětů střední školy studijního oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného odborného předmětu, nebo d) studijního oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného odborného předmětu, a 1.

vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy,2.

vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo3.

studiem pedagogikyZaměstnanecké výhody : zvláštní prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost